Search

 

 

 

 

   

Odzyskaj moc przodków

UZDROWIENIE ZWIĄZKÓW

Drogi czytelniku, tekst możesz nazwać - UZDRAWIANIE ZWIĄZKU Z RODZICAMI, a to oznacza zaistnienie w dobrobycie. Zastanówmy się ilu z nas może szczerze powiedzieć, że rodzice są (byli) jego prawdziwymi przyjaciółmi? Większość z nas, uważa ich za ,,zło konieczne”, albo jako źródło dodatkowego dochodu i świadczonych nieodpłatnie usług, a niekiedy jako gderliwe uciążliwe towarzystwo, którego należy unikać.

Postawmy pytanie, czy można tę krzywdzącą obie strony sytuację zmienić? Ja wiem, że można, bo to uczyniłam – mówi, nauczycielka odrodzenia duchowego, breatharianka i pisarka Vasanta Ejma.

Wpierw należy uświadomić sobie, że rodzice są dla nas największym darem na Ziemi. Dzięki ich zgodzie otrzymaliśmy ciało z ich ciał, i ponownie urodziliśmy się na Ziemi. Jeżeli nasze stosunki z rodzicami nie są, jeszcze dziś, pełne miłości, szacunku, i radosnego przyjacielstwa, to mam dla Ciebie kochany czytelniku dobrą wiadomość... możesz to uzdrowić, wystarczy zmienić tylko swoje myśli.

To, czego nie rozumiemy z dzieciństwa, to, co pamiętamy, jako konfliktowe sytuacje, to są nasze lekcje do nauczenia, w ziemskiej szkole nazywaną życiem. Tak zwane konfliktowe sytuacje, otrzymaliśmy na nasze własne zamówienie, wybierając sobie takich właśnie rodziców na to życie, na Ziemi. Jest to świadoma droga rozwoju naszej duszy. Wszystkie żale, to tylko dary, do nauczenia się tego, czego nie chcemy.

Pomyślmy przez chwilę, jaki związek mamy z energią Matki (lub kogoś, kto ją zastępował/uje). Pamiętajmy, że największym darem na Ziemi jest posiadanie ludzkiego ciała, TU I TERAZ. Należy uzmysłowić sobie, że dzięki tej istocie, która gra/ła rolę naszej Matki, żyjemy na Ziemi.

Abyśmy mogli zaistnieć w zdrowiu, powodzeniu i miłości z partnerem/ką musimy zrozumieć, że pierwotna kosmiczna miłość, to miłość MATKI STWORZYCIELKI. Gdy uzdrowimy związek z biologiczną Mateczką i MATECZKĄ ZIEMIĄ, nasze życie obierze właściwy kierunek, nabierze sensu istnienia na Ziemi w miłości. Poczujemy się godnie, żyjąc na Ziemi, tworząc dobro dla siebie i wielu pokoleń, które przyjdą na Ziemię po nas. Zaczniemy tworzyć dobro dla istot światła, poczujemy, że nie jesteśmy samotni, bo przynależymy do wszechświata. Ziemia to poczucie bezpieczeństwa i obfitość a więc bogactwo materialne. To wszystko, czego pragniemy na Ziemi (jedzenie, ubrania, domy, samochody i mnóstwo innych rzeczy, potrzebnych nam do życia) jest darami MATECZKI ZIEMI, która przejawia swoją obecność w naszym ziemskim życiu, jako kobieta – biologiczna matka.

Uzdrowiony związek z Mateczką to dostęp do źródła wszelkiej materialnej obfitości na Ziemi, to kontakt z naszą kosmiczną intuicją, połączenie się duszy z Niebem na Ziemi. Celem uzdrowienia związku z rodzicami jest powrót do miłości i bogactwa duchowego oraz materialnego – podkreśla Vasanta Ejma.

Aby ten boski Raj na Ziemi mógł stać się twoim udziałem czytelniku, potrzebne jest ci też wsparcie energii twego Ojca. W ten sposób następuje realizacja twoich idei w świecie materii, a więc na Ziemi, w twoim życiu. Odpowiedzmy sobie na pytanie: Jaki jest nasz związek z energią Ojca (lub kogoś, kto nas wychowywał/uje)?

Ojciec to działanie na Ziemi. To energia mocy i dobrobytu materialnego. To kierunek działań i realizacji planów w oparciu o wsparcie, i współdziałanie z energią intuicji, kiedy tworzą harmonijny związek z mateczką.

Tylko wtedy, gdy zaistniejemy w miłości partnerskiej możemy wrócić do kosmicznej harmonii i stworzyć boski Raj na Ziemi, w MIŁOŚCI. Ziemia to MATKA – Niebo to OJCIEC, i istnieją w jedności. Ziemia wtulona jest w miłosne ramionami Nieba. Dopiero, gdy uzdrowimy stosunek z rodzicami zrozumiemy, że nasze życie na Ziemi jest wielką nagrodą a nie karą. Pojmiemy, że ciało to boski dar na Ziemi, a my jesteśmy wybrańcem, bo posiadamy ciało.

Wróćmy do pytania: Jak postrzegasz drogi czytelniku związek swoich rodziców? Większość z nas przypomina sobie związek swoich rodziców, jako konfliktowy, będący złem koniecznym. Gdybyśmy jednak na tę sytuację spojrzeli jak widz na sztukę w teatrze, to czy damy sobie szansę na dystans, i dokonanie innego wyboru swoich myśli?

Nasze postrzeganie ulegnie zmianie, jeżeli uzmysłowimy sobie, że tak naprawdę, to w tym wcieleniu tutaj na Ziemi gramy określoną rolę jak w teatrze, i wszyscy łącznie z rodzicami, jesteśmy tylko aktorami w naszej sztuce życia.

Otrzymujemy wtedy dar rozpoznania, i nasza droga skierowana jest ku budowaniu harmonijnych związków a nie tworzeniu konfliktów. Gdy uzdrowimy związek ze swymi rodzicami nasze życie przybierze nową perspektywę, nabierze innego wymiaru. Odzyskamy Moc, wykreujemy dobrobyt i odnajdziemy swój bliźniaczy płomień, aby zaistnieć w miłości Nieba tu i teraz na Ziemi.

Czy wiesz drogi czytelniku, że obok ciebie mogą żyć ludzie w szczęśliwych i harmonijnych związkach partnerskich, rodzinnych? Zastanówmy się, jak to jest możliwe, że jedni żyją w miłości i dobrobycie a inni obok nich na tej samej Ziemi, w tym samym kraju, może nawet przez ścianę mieszkania, żyją w przysłowiowym piekle. Ten świat iluzji trzeciego wymiaru, w którym mamy niebywałe szczęście teraz żyć, jest tworzony za pomocą energii myśli. Tak jak myślimy, tak żyjemy, takie są nasze związki, i dobrobyt.

Pytasz jak to zmienić? To właściwe pytanie, tylko wtedy, jeżeli chcemy odzyskać dary przodków. Zmienić myśli o swoich rodzicach, i zamiast pretensji, zacząć im dziękować, wtedy nasze życie zmieni zło w dobro, biedę w dostatek, nienawiść w miłość. Ja tak zrobiłam. Mogę powiedzieć, warto - wygrałam samą siebie w miłości i akceptacji życia na Ziemi – podkreśla Vasanta Ejma.

Czytelniku, jeżeli też chciałbyś zamienić swoje życie, to mogę ci wiele podpowiedzieć. Nie obiecuję sytuacji komfortowej, ale aby zdecydować się na zmiany, trzeba wpierw bardzo chcieć zmian. Kiedy poszłam na pierwsze w moim życiu seminarium usłyszałam od prowadzącego słowa: „Najważniejsza inwestycja w życiu to inwestycja w siebie, w swój rozwój”. Obecnie minęło ponad piętnaście lat i wiem, na pewno, że Hose Silva miał całkowitą rację. Ja nadal inwestuję w swój rozwój duchowy, również przez podróże po świecie (Egipt, Indie, Bali, Nowa Zelandia, Izrael, Anglia itp.). Dzięki tym podróżom rodzą się pomysły na nowe książki, których pisanie jest radością mego życia. Prowadzę też seminaria, ucząc ludzi jak odzyskać swoją kosmiczną Moc i realizować swoje marzenia - mówi z pasją Vasanta.

Więcej można znaleźć na stronie internetowej www.VasantaEjma.pl

Vasanta Ejma teraz sama stanowi o swoim życiu i realizuje cel swojej duszy. Jej anioł ma dar uzdrawiania i błogosławienia. Jest szczęśliwa i dumna, że żyje na Ziemi. Zaczęła od podniesienia swojej samooceny i uzdrowienia związku z rodzicami - to bardzo ważne w życiu każdego z nas. Taka zmiana wpływa na naszą rodzinę, całe otoczenie, na związki w państwie i świecie. Świat możemy zmienić, dokonując zmian w naszych myślach i uczynkach, w stosunku do rodziców, i otoczenia, w którym żyjemy. Zmiany są dalekosiężne, uzdrowieniu (uszczęśliwieniu) ulegają nasze wszystkie związki z ludźmi i pieniędzmi.

Przyszliśmy na Ziemię z ukrytą w duszy instrukcją obsługi siebie, w sięgnięciu do niej pomaga Vasanta. Przykładowo, chcąc wykonywać jakiś zawód kończymy wiele różnych szkół, nikt jednak nas nie uczy, i nie wiemy, co to znaczy kochać i szanować siebie. A na dodatek, często jest to mylone z egoizmem, egocentryzmem, narcyzmem. Bojąc się odrzucenia przez otoczenie, nie potrafimy obdarzać siebie wszystkim co najlepsze, co daje nam Stwórca.

Tego trzeba się nauczyć, dowiedzieć się, dlaczego w naszym życiu jest tak, a nie inaczej, czyli lepiej. Jak to zmienić, aby tu na Ziemi żyć w miłości i bogactwie, a nie w biedzie, i smutku.
Jeśli postanawiam zmianę...
to niebiosa odbiją się na Ziemi, wtedy Ziemia stanieje się dla Ciebie Niebem – zdecydowanie podsumowuje Vasanta.

Wysłuchał Ryszard Milewski

Możesz też program uzdrawiania odnaleźć w Poradnikach

PORADNIKU –jak wybaczyć ojcu.

PORADNIKU –jak wybaczyć matce.

ZAPISZ SIĘ już teraz a otrzymasz powiadomienie

Kliknij