Search

Przewodnicy duchowi

 

 

 

 

Przewodnicy Duchowi

My ludzie, jesteśmy istotami Nieba i Ziemi. Przyszliśmy na Ziemię by z niej dotrzeć do naszych gwiezdnych wszechświatów. Mamy ziemskie ciała wypełnione miłością i zanurzone w energii miłości Stwórcy. Nasz Duch jest integralną częścią Boga. Jesteśmy istotami wszechświata i istniejącą we wszechświecie częścią istot światła. Istoty światła i wiele najróżniejszych cywilizacji istniejących we wszechświecie, współpracują z nami nad zmianami w podniesieniu naszej samo świadomości na Ziemi.


http://www.vasantaejma.pl/old/zdjecia/przewodnicy2.jpgFederacja Międzygalaktyczna to istoty światła z różnych cywilizacji poza ziemskich, takich jak: Plejadanie, Arkturianie, Ashanie, Alteanie, Ancore, i wiele innych cywilizacji. Nazywam te istoty aniołami tylko, dlatego, że wielu ludzi boi się wszystkiego czego nie rozumie. Boimy się istot światła i często nazywamy ich kosmitami. Te cudowne istoty, które widzisz na tych zdjęciach, to często nasi duchowi przewodnicy. To niebiańscy bracia o wyższym poziomie wibracji, pomagający nam zrozumieć, kim jesteśmy i w jakim celu żyjemy na Ziemi. Pomagają nam w odnalezieniu kontaktu z własną Jaźnią i celem swojej duszy (nasza dusza po narodzeniu jest częścią Jaźni).

Każdy człowiek ma swego duchowego przewodnika ale może o tym nie wiedzieć, lub w to nie wierzyć. Brak wiary w swoje boskie pochodzenie, w swoją intuicję, przejawia się brakiem zaufania do naszych duchowych przewodników. Więc może nastał już czas, aby spotkać swego gwiezdnego opiekuna?

http://www.vasantaejma.pl/old/zdjecia/przewodnicy8.jpgPrzewodnik łączy te dwa światy. Patrząc na swoich duchowych przewodników możesz samoistnie połączyć się z nimi i wejść w kosmiczna telepatię. Posiadanie obrazu ze swoim przewodnikiem może ci pomóc w twoim poszukiwaniu sensu życia w duchowym rozwoju. Możesz ,,rozmawiać” z nim jak ze swoim aniołem jeśli wierzysz w do swojego anioła stróża. Wiedz, że twoje problemy mogą znaleźć właściwe