Search

 

zamówienia na książkę

email. This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

drukowana 31 zł +koszty przesyłki

- e book 25zł

obie 39zł (+koszty przesyłki drukowanej)

 

Vasanta Ejma

Bliźniaczy płomień 

Jest to przepiękna powieść o miłości,zrealizowanego marzenia cudownego związku miłości. Po wędrówkach przez wiele wcieleń, odnaleźli siebie w tej przestrzeni czasowej trzeciego wymiaru.

Miłość bliźniaczych płomieni, to kosmiczna tęsknota duszy, którą zna każdy z nas. Często jest tak bolesna że skrywana nawet przed samym sobą. Piękno istnienia we dwoje jest tu i teraz a jednocześnie jak w innym czasie, w Raju na ziemi,który sami stworzyli.I ty możesz zaistnieć w cudownej miłości we dwoje.Mówi co uczynić by swoje życie w dobre zamienić,by związek we dwoje był spełnieniem  marzenia.

 

  

Czytelnicy o książkach

Witaj Vasantao ! wspaniala istoto budząca serca do miłości! 
Dziękuję za możliwość zapoznania się z Tobą i Twoją twórczością. Książka Bliźniaczy płomień to cudowny przekaz miłości budzący me serce do zaistnienia w związku o którym marzę w głębi serca. Dzięki przekazom miłości które odkryłem czytając twoją książkę ,,Bliźniaczy płomień , po przeczytaniu twojej książki wiem że zrealizuję swoje marzenie. To ogromny dar zaistnieć w związku miłości tu na ziemi wśród ludzi którzy nieustannie poszukują szczęścia we dwoje.

Piszesz tak, jakbym ja pisał. Twoje słowa i myśli są jakby moimi słowami i myślami. Dlaczego? Dlatego, że są myślami Boga, jego głosem w Nas. Nie ulegaj chwilowym złudzeniom tego wymiaru. Nie poddawaj się ziemskim pragnieniom, bo zatracają one to, co stanowi wartość największą - stare przysłowie mówi: Lepiej z mądrym stracić niż z głupim zarobić".

Ale, żyję z Tobą i w Tobie. Kocham tak jak Kochałem w Miłości życzę ci cudowna Vasanto aby ten płomień miłości, który pali się w twoich książkach, ogarnął wszystkie poszukujące serca i abyśmy żyli w miłości ze swymi ukochanymi tu i teraz.

Bardzo, bardzo dziękuję i pozdrawiam z miłością Andrzej

----- Original Message -----

From: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

To: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Sent: Saturday, April 26, 2003 6:26 PM

Subject: :)

Cześć Vasanta !

Czytam właśnie Twoją drugą książkę. ,,Bliźniaczy płomień”. Na początku byłem oburzony błędami, ale teraz mi się to podoba.

,,Można żyć nie jedząc „ze swoimi błędami - Rzeczywiście nieźle działa to krytyczne ego. Kiedyś dawniej tak sobie myślałem, że fajnie byłoby się odkryć całkowicie przed wszystkimi. Znaliby mnie bardzo dokładnie a ja nie musiałbym już nic ukrywać - jaka wolność!

Trzeba do tego bardzo dużej odwagi.

Widzę, że Ty idziesz tą drogą. Musisz się świetnie czuć. Podziwiam Cię za to, co robisz i za to jaka jesteś! A jesteś niesamowita!!! Dawniej kiedyś też myślałem o tym, żeby poszaleć na rolkach, ale nikogo do tego szaleństwa nie mogłem znaleźć wśród moich znajomych. Teraz moim marzeniem jest pojeździć na rolkach z...Tobą. Wiem, że możesz mi to podarować;              

                      Zgaś moje oczy: ja cię widzieć mogę,

                      zamknij mi uszy, a ja cię usłyszę,

                      nawet bez nóg znajdę do ciebie drogę,

                      i bez ust cisnę krzyk w twoją ciszę.

                      Ramiona odrąb mi. ja cię obejmę

                      sercem mym, które będzie mym ramieniem,

                      serce zatrzymaj, będzie tętnił mózg,

                      a jeśli w mózg mój rzucisz swe płomienie,

                    ja ciebie na krwi mojej będę niósł.

Bardzo lubię ten wiersz i dedykuję go Tobie, bo Ciebie tez lubię!!! Do zobaczenia! Janek.       

Witam Pani Vasanto

z całego serca dziękuję za książką Bliźniaczy płomień,daje mi nieustannie nadzieję na nowe życie. Dała mi Pani wiarę w to że i ja mogę zmienic swoje życie. Mój zwiazek to gehenna,podobny jak Pani opisuje i wierzę, że mogę zacząć od nowa.Powtarzam sobie - jej się udało - to i mnie się uda.

Tak jak Pani pisze potrzeba odwagi by wyzwolic się z programów rodziców.Książka Bliźniaczy płomień jest dla mnie darem noszę ją ze sobą otwieram i czytam a wieczorem wkładam pod poduszkę.Już widzę zmiany na lepsze w moim życiu.Bardzo Pani dziękuję, że napisała Pani tę ksiażkę jest ona potrzebna bardzo wielu kobietom aby uwierzyły że można stworzyć dobry a nawet szczęsliwy związek z mężczyzną.Ja tak zrobię i dzięki Pani inspiracjom zacznę od nowa.

Pozdrawiam z ogromną wdziecznością za dar, za nadzieję i siłę

Krystyna z Mragowa.

 


 


Kliknij

aby zapisać się na darmowy fragment cudownej książki Bliźniaczy płomień

budzącej do miłości we dwoje