Search

 

 

 

 

 

 

 

zamówienia na książkę drukowaną

e mail This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

31 zł+koszt przesyłki

zamówienia na ebook w trakcie korekty 25zł

 

 


 

 

 Vasanta Ejma

Doświadczanie życia bez jedzenia

     Książka stanowi jakby drugą część

„Można żyć nie jedząc”.

Autorka opisuje swoje doświadczenia w nowej rzeczywistości, po transformacji. Ukazuje pułapki starego świata czekające na doświadczających mocy Boga, budzonych w człowieku.

Opisuje jak trudno jest być inną osobą w świecie nietolerancji i niskich wibracji. Trudno a wręcz nie możliwe kiedy staje się osoba publiczną. Wskazuje metody korzystania z własnego umysłu aby wspólnie stworzyć Zycie w harmonii i spokoju jak to nazywa - raj na ziemi.

Książka zawiera dużo refleksji na temat zupełnie nowego życia. Życia bez jedzenia w tradycyjnym rozumieniu, powodującego alienację w społeczeństwie. Przedstawia trudności z utrzymaniem wysokich wibracji na co dzień, dlatego nie należy spieszyć się z decyzją bycia innym.

Decydując się na taką drogę trzeba wpierw zaistnieć w w jedności ze świadomością stwórcy, uwalniając swój umysł z iluzji trzeciego wymiaru. Trzeba zwyciężyć samego siebie, swoje ,,ludzkie” nałogi i przyzwyczajenia, przekroczyć ograniczenia umysłu związane nie tylko z ciałem fizycznym ale również uwarunkowaniami ziemskimi narzuconymi przez ludzi. Dojść do wolności wolnosci swiadomosci i odkryc swoje polaczenie z wszechistnieniem czyli Stwórcą wszystkiego co jest a więc do oświecenia.

 

 

 

 

Czytelnicy o książkach

Original Message -----

From: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

To: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Sent: Sunday, January 26, 2003 3:39 PM

Subject: TAKICH TAM KILKA SŁÓW

WITAJ  VASANCIKU !!!

Właśnie skończyłem czytać Twoje kolejne dziecko światła i miłości "Doświadczanie życia bez jedzenia". Muszę przyznać, że dokonałaś kolejnego cudu boskiego przekazu. Kiedy przeglądałem wstępną wersję powyższego dzieła na październikowych warsztatach u Ciebie w domu miałem wrażenie, że brakowało mu trochę mocy i ducha, ale to, co wyszło drukiem przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Jest bez zarzutu, udało Ci się każdą stronę książki naładować taką siłą i pięknem, że dociera do najgłębszych pokładów naszego jestestwa, dociera do samej JAŹNI wydobywając PRAWDĘ i wywołując głębokie wzruszenie, inspiruje i pogłębia wiarę w najwyższe wartości ducha. Dzięki szczerości i bezpośredniości, bezkompromisowości i odwadze myśli jesteś PRAWDZIWYM WOJOWNIKIEM ŚWIATŁA.  Jesteś tak bliska, że można Cię niemal dotknąć i poczuć jedność na wszystkich poziomach. Nie pozostawiasz żadnych wątpliwości co do wyboru drogi życia. Nie ma innej możliwości niż kroczyć ku światłu, by odnaleźć siebie i pokochać cały świat, by poznać wartość prawdziwej Boskiej Miłości i ... ZROZUMIEĆ, że samemu jest się wszechmocą i doskonałością, tako w Niebie, jak i na Ziemi.

Dziękuję Ci za to, że Jesteś i świecisz Boskim blaskiem rozjaśniając ciemność w sercach ludzi. Wierzę, że już wkrótce pójdą za Tobą miliony, korzystając z przetartych przez ciebie szlaków i ścieżek. Nie ustawaj w swojej misji na ziemi, głoś PRAWDĘ I MIŁOŚĆ, nieś ŚWIATŁO pod strzechy, a świetlana rodzina będzie się powiększać każdego dnia ku chwale naszego STWÓRCY. 

Myśłę, że i ja wkrótce zasilę szeregi "rycerzy światła", dzięki Twej, niezaprzeczalnie inspirującej roli, jaką od kilku miesięcy odgrywasz w mym życiu.

Trzymaj się Vasanciku, nie jesteś osamotniona, niedługo ruszą za Tobą całe hufce, a wtedy będziesz wśród swoich.

Do usłyszenia

Kris z Chorzowa20 LUTY 2003 GODZ.20-28

Witaj wspaniała nauczycielko

Czytam twoje książki i jestem zachwycona.Twoje książki dotarły do mnie do Wiednia.Ta książka Doświadczanie życia bez jedzenia to wielka pomoc dla mnie po  przeczytaniu Można życ nie jedząc.To co piszesz w swoich książkach jest dla mnie zdumiewajace,troche jak fantastyczne ale bardzo mnie inspiruje do doświadczania tego co piszesz i dzięki temu w moim życiu jest tak wiele zmian że uważam, cię Vasanto za moją nauczycielkę.Przyjadę na najbliższe zajęcia,dziękuję za wszelką pomoc i do zobaczenia Violetta z Wiednia.

 

 

Kliknij

aby otrzymać bezpłatny fragment niesamowitej książki opisujacej jak żyją ludzie bez jedzenia.