Search

książkę można zamówić

email This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

drukowana 31 zł+koszty przesyłki

ebook można zamawiać - jest w trakcie korekty 25zł.

 

 

 

 

 

 

Vasanta Ejma

MOŻNA ŻYĆ NIE JEDZĄC

 

     Publikacja ukazuje zdolności parapsychologiczne człowieka. Powrót do możliwości odżywiania światłem, z zupełnym pominięciem przyjmowania tradycyjnych pokarmów pochodzenia ziemskiego.

     Książka przedstawia bardzo ciekawe przeżycia związane z transmutacją ciała ludzkiego i przystosowaniem do odżywiania światłem. Ciało nowej generacji jest osiągnięciem zjednoczenia energii ziemi i nieba. Oświeceniem. Ciało jest generatorem transformacji światła na Ziemi i jest gotowe do zaistnienia w nowym piątym wymiarze, do którego przechodzi Ziemia. Książka jest przeznaczona do ludzi, którzy chcą wznieść się na wyższy poziom rozwoju duchowego osiągając Oświecenie.

 Książka - cud
Kochana Vasanto Ejmo!
Właśnie kończę lekturę twej książki "Można żyć nie jedząc". Wywarła na mnie piorunujące wrażenie, dlatego postanowiłem do Ciebie napisać.

Moje spostrzeżenia jasno podzieliłem na dwa osobne nurty. Po pierwsze od dawna nie czytałem tak zachwycającej książki dokumentującej wewnętrzne przemiany na ścieżce duchowej. Wiedziałem, że w Twej książce znajdę treści dla siebie odpowiednie. Gdy kupowałem ją na wtorkowym spotkaniu breatharian w Firleju aż "paliła" mnie w ręce. Jestem dziennikarzem, ale też energoterapeutą. Mam Reiki i od dłuższego czasu pracuję z energiami. Twoja książka miała "iskrę" jakiej dawno już nie spotkałem, pozostałe książki były po prostu zimne. Po przeczytaniu kilku pierwszych stron wiele się wyjaśniło - mamy wspólnych przyjaciół. Mika'el, nasz wspaniały przyjaciel, generał niebieskich zastępów jest także moim patronem. Pracujemy razem, pomaga mi, jest moim nauczycielem. Raphael leczy serca tych, którym ja pomagam. To on jest lekarzem, moje dłonie przekazują tylko boską energię Miłości. Jak już wspomniałem treść książki była oszałamiająca, znalazłem w niej wiele wskazówek. Mogłem też szukać porównań do własnych doświadczeń (na razie jeszcze jestem jedzącym), pytań, jakie zadaję sobie i mym duchowym przewodnikiem.

Krótko mówiąc ta książka była dla mnie inspiracją. Niezaprzeczalnie uważam, że powinnaś zrobić wszystko, aby każdy, kto potrzebuje zawartego w niej światła odnalazł je bez przeszkód. Jest jednak druga strona księżyca. Niezaprzeczalnie w świecie energii gros informacji płynie kanałem niewerbalnym, nieistotne są słowa ani oprawa stylistyczna. Jednak pamiętaj, że twe książki mogą trafićw ręce mniej świadomych. Im także (a może przede wszystkim im) są potrzebne.

Ale ludzie, którzy nie przepracowali jeszcze pewnych etapów w swej nieustannej wędrówce do Boga potrzebują zrozumiałych drogowskazów. Takim drogowskazami są wersety z twojej książki. Nie możesz zatem lekceważyć formy swych książek, a ta przedstawia się dramatycznie.
Sebastian 

Sent: Wednesday, April 16, 2003 8:35 PM

Subject: kontakt

WITAJ ZOSIEŃKO BEDĘ W KRAKOWIE MIAŁA SPOTKANIE 30 MAJA W CUDZIE CHYBA O 18 MOZE ZNAJDZIESZ CZAS NA NIE. Cieszę się ze mnie znalazłaś za pomocą książki i moge pomóc twej cudownej duszy obudzić sie do swojej boskości. Kocham Cię.Vasanta.

Witam Cie droga  Vasanto, nazywam sie Zofia Czarnik ,mieszkam w Krakowie i chciałam sie podzielić swoim odczuciem po przeczytaniu Twojej książki "Można żyć nie jedząc "Było to jak uderzenie pioruna, po którym jest deszcz i drżenie drzew. Nie wiedząc dlaczego znalazłam się akurat w tej a nie w innej księgarni(nigdy nie kupuję w niej książek)skierowałam sie prosta do regału z książkami o ezoteryce i bioenergoterapii(wpływ serdecznego kolegi Petrosa)i wzielam  ją do reki, dreszcz poczułam wzdłuż kręgosłupa...zapłaciłam i wyszłam..Już w autobusie otworzyłam ja i przeczytałam kilka pierwszych zdań....poczułam mocniejsze bicie serca, krtań mocno zaciśnięta i łzy popłynęły mi po policzkach...nie ważne, że ludzie wokół...czułam jakbym dotknęła prawdy, to było mi tak bardzo bliskie, droga Vasanto....gdyby taka inicjację dane mi było doświadczy to właśnie wtedy. tak z biegu, bez włączania w to analizy rozumu. Wiem ,nie wiem skąd ale to jest przede mną jeszcze w tym życiu, tak czuję.

Gorąco pozdrawiam i proszę o kontakt. Zofia Czarnik

 

  

Kliknij

Zapisz się by uzyskać darmowy fragment - jedynej na świecie sensacyjniej książki - opisujacej kosmiczną transmutację