Search

Zamówienia na książkę

email This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

książka drukowana 31zł+koszty przesyłki

e book 25 zł.

  

     Vasanta Ejma

Obudź sie bogini światła

Książka z duchowej wręcz kosmicznej podróży w Egipcie. Jest przekazem doświadczania spotkań autorki ze swoim wcieleniem sprzed wieków z czasów faraonow. Jej pierwsza część to spotkanie siebie z czasów życia w okresie osiemnastej dynastii faraonów w starożytnym Egipcie.

     Doświadcza wcielenia, w którym żył faraon Echnaton. Druga część jest poematem zapisanym w przekazie channelingowym. To kosmiczne kody uwalniajace świadomość z iluzji i budzące serce do miłości, inspirują do odkrycia swej łączności ze Stwórcą i swoją Mocą.

Dla wielu z nas obecne życie jest bezpośrednio związane z wcieleniami w starożytnym Egipcie i wielu chciałoby tam znowu powrócić czując, że jesteśmy przyciągani magiczną siłą przeszłości.

     Treścią książki jest wyznanie miłości przez Boga, kobiecie – bogini. Ona jest współtwórczynią wszechświata i pierwszą energią żeńską przejawianą w ludzkim ciele kobiety. Odkrycie przez kobiety swej boskiej mocy w jedności z duchem pomoże uzdrowić mężczyzn. Budzi wibrację miłości na Ziemi abyśmy wspólnie mogli przejść z Mateczką Ziemią do następnego wymiaru, kolejnego etapu ewolucji i żyć w boskim Raju stworzonym przez Niebo i Ziemię.Czas życia w bogactwie i dobrobycie w Nowym Świecie po roku 1012 z ukochanym jest już w twoim zasięgu. 

 

 

 

 

 

 


Czytelnicy o ksiażkach

Wtorek, 29.VII 2003r.

 

 Książka ,,Obudź się bogini światła” to cud nad cuda. Moje serce drżało jak liść na wietrze, tego co otrzymałam czytając poemat Boga do mojego serca nie spodziewałam się. Było to jak uderzenie pioruna w spróchniałe drzewo które spłonęło i zaczęło rosnąc na nowo wypuszczając nowe gałęzie, liście ŻYCIA.

Jesteś wyjątkową, charyzmatyczna pisarką, która budzi świadomość z niewoli umysłu. Ktokolwiek spotka się z tobą jego poszukiwania odnajdują kierunek, nabierają właściwej drogi.Wreszcie moje życie nabrało nowego sensu i wartości.Wiem co mam zmienić i robić by żyć dobrze.

Dziękuję, że poznałam cię dzięki twoim książkom wszystkie są dla mnie wielkim darem i inspiracją do zmian i marzę aby być na twoich zajęciach.

Pozdrawiam cię bardzo serdecznie Vasanto

i do zobaczenia droga przyjaciółko

Z poważaniem Henia z Kanady.

Kliknij

a otrzymasz bezpłatny fragment książki w czasów Nefrtitti ukochanej faraona Echnatona.