Search

 

propozycja dla zajęć internetowych zapisy This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  

Jest wiele cudów na ziemi

CZY SZCZĘŚLIWY ZWIAZEK JEST JEDNYM Z NICH?

 

Związek miłości to najpiękniejszy dar na ziemi, jaki możesz otrzymać. Szczęśliwy związek to największe bogactwo. We dwoje w miłości możecie stwarzać nowe rzeczywistości, wykreować sobie wszystko, o czym zamarzycie.

Kurs, ma na celu uwolnienie z największej choroby na ziemi , którą jest -STRACH- panujący w Twoim życiu. To strach nie pozwala Ci na odkrycie piękna Twego serca i wiary, że i TY możesz być ze swoją miłością, odzyskać swoją moc szczęścia.

To strach niszczy twój związek, lub nie pozwala, aby on zaistniał.

 Tylko brak kosmicznej wiedzy o tym, kim jesteś i po co jesteś na ziemi,  powoduje to, jakie życie jest twoim udziałem.

Poznasz metody jakimi możesz zmienić ,,programy" swojego uzależnionego umysłu  i wyzwolić się z matni strachu na poziomie świadomym i podświadomym.

Kiedy uwolnisz strach i weźmiesz odpowiedzialność za własne życie poprzez wzięcie odpowiedzialności za własne myśli, zrozumiesz, że tylko ty decydujesz o tym, jakie jest twoje życie. Kiedy wyjdziesz poza wzorce i kody przeszłości, otworzy się Twoja piękna przyszłość we Dwoje.

Na co jeszcze czekasz już tyle czasu samotnie, teraz czas na miłość czas na NOWE ŻYCIE w bogactwie i dobrobycie.

Krok po kroku odmienisz swoje życie i odnajdziesz swój bliźniaczy płomień.

 

N a zajęciach odpowiesz sobie na pytania i nauczysz się:

jak uwierzyć w siebie i spotkać swój bliźniaczy płomień.

-  jak zaistnieć w szczęśliwym związku,

 - jak rozwijać prawdziwe poczucie własnej wartości,

 - jak pokochać swoje życie i ludzi, z którymi przebywasz,

- jak zmieniać ograniczające przekonania

  i zaistnieć w dobrostanie(być bogatym)

- jak zbudować  nowe życie i swój nowy wizerunek w życiu w oparciu o wibrację miłości.

Zapraszam a razem zmieniając naszą świadomość zmienimy świat bycia samotnym/ą w szczęśliwy związek z biedy w bogactwo, świat lęku w miłość-dołóż swoją cegiełkę do budowania NOWEGO ŚWIATA NA ZIEMI – Twojego szczęśliwego domu, który Zamieni się w RAJ na ziemi.

Zrób jeden krok, aby odmienić swoje życie. Teraz jest dobry czas na zmianę by być w radości razem na naukę nowych umiejętności.

 

 

 

O prowadzącej:

Vasanta Ejma przeszła proces transmutacji, może żyć bez jedzenia materialnego - breatharianka,- jest cenionym wykładowcą, niosącym światło miłości na Ziemi, charyzmatyczną kobietą przejawiającą swoim życiem, że nie możliwe staje sie możliwe. Jest trenerem i doradcą rozwoju osobistego, Jest pisarką autorką książek ,,Można żyć nie jedząc" ,,Doświadczanie życia bez jedzenia", ,,Obudź się bogini światła" ,,Bliźniaczy płomień" (Wyd.Dom Wydawniczy Horus Poznań. ,,Boski Raj na ziemi, ,,Odnalazłam Boga, wiersze, ,,Jak godnie odejść z ziemi – w przygotowaniu

Vasanta odkrywała siebie, jako istotę światła uczestnicząc na warsztatach podróżując po świecie, Indie, Egipt, Grecja, Bali, Nowa -Zelandia, Meksyk, Peru, pobierając nauki u mistrzów oświeconych. Przez ostatnie dziesięć lat skończyła dziesiątki kursów, dzięki którym odnalazła - kim jest i dokąd zdąża, jako istota kosmicznego istnienia, żyjąc na ziemi. Vasanta posiada niezwykłą umiejętność do budzenia  naszych uśpionych potencjałów mocy , miłości i wiary we własne możliwości, zaszczepiania uczestnikom swoich treningów entuzjazmu, i chęci do efektywnego działania. Znana z promieniującej radości i siarczystego humoru, pogody ducha i wewnętrznej siły. Inspiruje do szukania miłości i spełnienia w życiu. Realizowania swojego potencjału, budowania dobrych stosunków międzyludzkich oraz lepszej przyszłości dla następnych pokoleń.

Jej anioł posiada dar błogosławienia i dar uzdrawiania. Spotkanie z Vasantą odmieni twoje życie. Jest dumną matką swoich wspaniałych dwojga dorosłych dzieci i mądrych, pięknych wnuków i wnusi.

 

Vasanta Prowadzi zajęcia z zakresu :

- Bliźniacze płomienie, szczęśliwe związki miłości.

-Trauma narodzin (wewnętrzne dziecko, wybór rodziców i życia na Ziemi),

- Uzdrawianie związku z rodzicami (odzyskiwanie mocy przodków),

- Spotkania z aniołami i przewodnikami duchowymi,

- Prosperująca świadomość (jak żyć godnie i dostatnio)

-Kosmiczne przesłania (poszerzające świadomość duchową),

-Odżywianie światłem,

-2012 rok i co dalej? Czy to koniec świata?

- Feng - shui – jak zrobić zmiany w domu i biznesie.

 


 

 

Jak odkryć WŁASNĄ WARTOŚĆ (samouznanie)

To przypomnienie sobie siebie, jako istoty światła i swojego boskiego pochodzenia. Twoje myśli o sobie są indywidualną oceną, życiem fałszywym lub prawdziwym, które wynika z braku kosmicznej wiedzy -kim jesteś?

Jest to twój wybór życia w świecie lęku, bezsilności i biedy - albo życie w świcie miłości dobrobytu w szczęśliwym związku. Oba światy są w twoim zasięgu, w którym świecie żyjesz zależy od twoich myśli. Swoimi myślami decydujesz o  tym, co czujesz i jak korzystasz ze swoich boskich praw na ziemi. Jak myślisz na temat swojego prawa do istnienia na świecie i przejawiania swego piękna i kosmicznej mądrości - tak kształtujesz własne życie na tej pięknej mateczce Ziemi. Rozwijanie poczucia własnej wartości polega między innymi na uczeniu się sposobów dokładniejszego oceniania swoich możliwości. Budzisz w sobie twoją kosmiczna pamięć i moc do zmian swego SZCZĘŚLIWEGO ŻYCIA na ZIEMI, do pozytywniejszego odczuwania samego siebie.

Podstawową definicją poczucia własnej wartości jest wiara prawo do szczęśliwego życia na ziemi i zastosowanie metod korzystania z własnego boskiego umysłu. Nauczenie się właściwego myślenia, nauczenie się, dokonywania własnych wyborów, podejmowania właściwych decyzji oraz radzenia sobie ze zmianami.

Nasz świat gwałtownie się zmienia i często nie rozumiemy tej zmieniającej się rzeczywistości ekonomicznej i społecznej w naszym kraju i świecie. Nie rozumiemy siebie, jako istoty wszechświata. Brak kosmicznej wiedzy o tym, kim jestem- POWODUJE brak wiary w siebie, można by  powiedzieć, że jest jedynym problemem, jaki mają ludzie.

Osoby, które okryły już, kim są i dlaczego ponownie żyją na ziemi przejawiają w swym życiu wysokie poczucie własnej wartości posiadają niezwykłe umiejętności, realizują własne marzenia, mają wiarę we własne możliwości i żyją w miłości i wdzięczność za istnienie na Ziemi, za łaskę posiadania ciała. Ten czas jest wyjątkowy w twoich kosmicznych życiach i w obecnym życiu na Ziemi. Co zrobisz dla siebie i pokoleń, które zamieszkają nową Ziemię zależy od tego jak ty będziesz żył/a już dziś.

Spotkajmy się abyś uwierzyła/ł we własne możliwości -abyś zaczęła/ł cenić swoją wartość, i była/ł gotowa/y dostrzec i docenić wartość innych. Uwierzysz w siebie i stworzysz dla siebie nowe życie tu na Ziemi.

              Odmień swoje życie

 

Bliźniaczy płomień z autografem autorki

fragment książki - Bliźniaczy płomień

 

13. KOCHAM CIĘ MOJA JEDYNA.

 

O czym myślisz kochana - usłyszała delikatny głos ukochanego - jestem tu

- o tak, to - był najmilszy głos, który ją ekscytował, pomagał omijać rafy nieświadomych działań, na co dzień.

Nie mogę się przed tym powstrzymać, aby nie powiedzieć Ci, że tak bardzo, bardzo Cię k o c h a m - dokończyła - jego zdanie.

Skąd wiesz? - spytał z roześmianą twarzą.

Liczyłam - tego wieczoru mówisz to 27 raz.

Taki jestem skąpy? – powinienem ci to powiedzieć już milion razy.

Oczarowani szczęściem bycia razem, roześmieli się radośnie. Ten czas, który spędzamy razem jest zaczarowanym czasem. Jest źródłem niewyczerpanego zachwytu, niewyczerpanego entuzjazmu, jest dla mnie magiczny –szepnął całując ją w ucho.

- Podobne uczucia wypełniają również moje serce- odparła.

- O nie, ja na pewno bardziej cię kocham -przekomarzał się Dawid... robi się chłodno, chodźmy do domu - powiedział, wstając z ogrodowej huśtawki, na której siedzieli opowiadając sobie nawzajem, minione wydarzenia ich życia, czasu spędzonego osobno.

Chodźmy popatrzeć na zmierzch - szepnęła do ukochanego. Wstali i razem skierowali się w stronę stawu za wzgórzem, kochali wspólne zachody słońca. Słoneczko zachodziło powoli. Zniewalająca spokojem miłości cisza usypiającego dnia otuliła wzgórze, na którym stali przytuleni do siebie. Nad stawem podnosiła się lekka mgła, cisza rozpościerała swój oddech, śpiew ptaków umilkł. Kwiaty stuliły swe płatki, rosa pojawiła się na zasypiających listkach traw.

Ten zaczarowany moment zachodzącego słońca usypiającej przyrody, trwa krótko, lekka poświata przejścia dnia w noc. Zmierzch, przepiękny obraz dnia idącego na nocny odpoczynek – cisza. Stali oczarowani pięknem, zapierającym dech w piersiach. Chłonęli wszystkimi zmysłami, dar niebios i ziemi.

Ich istniejące w miłości serca wypełniła wdzięczność do Stwórcy, że mają łaskę uczestniczenia i przeżywania tego wyjątkowego momentu usypiania dnia. Czuli pulsującą miłość ziemi połączoną w szczęśliwym obcowaniu z niebem. Wchłaniali ostatni pocałunek słońca, który on składał na swojej boskiej umiłowanej ziemi. Cisza... powoli skierowali swoje kroki w stronę domu, oazy spokoju i miłości. Ich Boskiego Raju na Ziemi. -Davidzie - proszę o herbatkę – a ja uszykuję naszą kąpiel-...szepnęła delikatnie w jego włosy pachnące gwiazdami.

Weszła do przestronnej, luksusowo wyposażonej łazienki. Odkręciła wodę wpływającą do jakuzzi, wlała aromatyczne olejki, które przywiozła z ostatniego pobytu na Bali. Cicha muzyka popłynęła z radia, ich specjalna muzyka, przygotowująca ich ciała do spotkania.

Wzięła siedem magicznych kwiatów róż, które zawsze znajdowały się w łazience czekając, kiedy zostaną ofiarowane miłosnym uniesieniem.

Zaczęła odmawiać modlitwę ofiarowania.

Tobie Panie ofiarowuję to nasze spotkanie

i nasze połączenia ciał,

nasze doświadczanie miłości

Ty Panie jesteś ofiarowanym

i Ty Panie jesteś ofiarującym,

Ofiarowane jest TO przez Ciebie

dla świętego ognia, którym Ty jesteś Panie

Ten tylko osiąga Ciebie Panie,

kto we wszystkim jest jednym z Tobą.

JA JESTEM WSZECHPRZENIKAJĄCĄ

KOSMICZNĄ ŚWIADOMOŚCIĄ

PRZEJAWIJĄCĄ SIĘ

POPRZEZ WDECH I WYDECH.

AMEN.

Otworzyła oczy i jej spojrzenie zatrzymało się na smukłej postaci męża, modliłem się z Tobą –szepnął - wrzućmy razem płatki róż do wody.

To był ich nieodmienny rytuał, gdy spotykali się po rozłące. Wtedy, kiedy znowu miał się wydarzyć cud kosmicznego daru miłości, daru zjednoczenia ich ciał. Jest to najwspanialszy dar Stwarzania wibracji miłości dla ludzi. Najpiękniejszym doświadczanie boskości w ludzkim ciele. Zjednoczenie ciał w akcie seksualnym.

Wziął ją w ramiona i zaczęli delikatnie poruszać się w takt płynącej muzyki. Oboje kochali tańczyć, i robili to pięknie. Ich ciała jednoczyły się z muzyką, każdy dźwięk wibrował swoją mocą, nadając ciałom rytm i falujący ruch tańca.

Ruch jest otwarciem ciała na przyjmowanie, muzyka jest jednoczeniem wysokich wibracji, jest odżywianiem ciał i jednoczeniem z wiedzą kosmiczną. Gdy poddasz się ruchowi i muzyce one przenoszą cię w inne wymiary, boskich delikatnych emanacji, światy poza materią.

W trakcie tańca zdejmowali z siebie nawzajem ubranie. Kiedy ich ciała były otulone już tylko pięknem nagości uniósł ją w ramionach, jak najdroższy na świecie bezcenny klejnot, skarb wszechświata i po stopniach, wszedł do wanny. Była wbudowana w podłogę. Woda bulgotała ciepłem, pachniała boskim zapachem róż, miłością. Zanurzyli się wśród delikatności płatków niebiańskich kwiatów. Trwali w uniesieniu szczęścia chwili bycia razem.

Umieli cenić ten boski dar, wiele wcieleń byli już razem, przemierzali szlaki boskich wszechświatów. Wiele razy tracili siebie, z wielu różnych powodów, a teraz byli znowu, znowu razem. Mieli świadomość tego jak wielka to łaska BOGA, i cenili każdy moment, każdą chwilę, jak najcenniejszy klejnot. Trwali w bliskości zachwyconych ciał.

Wiedzieli, że spotkało ich prawdziwe błogosławieństwo, że posiadają ciała i są razem w tym wyjątkowym czasie na ziemi. Ciepło pulsującej pachnącej wody, zmywało z ich ciał miniony czas rozłąki.

Oddychali pełnią, będąc pełnią, tworząc pełnię.

Stojąca na stoliku, słodka ciepła herbata jogów, przyrządzona przez Davida według indyjskiej receptury, stygła bez nadziei, że zostanie wypita.

zapraszam

do przeczytania całości ; informacje w kategorie ;Książki.