Search

Czy można żyć nie jedząc?

 

 

20-22 lipca POZNAŃ

PRZEJŚCIE DO 5-TEGO WYMIARU.

TRANSFORMACJA ROK 2012 i co dalej?

Tematach zajęć będą poruszone kwestie - KIM JESTEŚMY W WYMIARZE KOSMICZNYM, jak poradzić sobie w tym czasie zmian intergalaktycznych.

Jak bezpiecznie korzystać z pomocy niewidzialnych ISTOT. Jakie są metody ,,rozmów'' ze swoją wyższą Jaźnią. Metoda piramid.

 Medytacja przysadki i szyszynki w celu zaistnienia w JESTNOŚCI, swojej boskości i między wymiarowej komunikacji z wszechświatem( nawiązania kontaktów z cywilizacjami naszego wszechświata).

 KIM są LUDZIE NOWEJ CYWILIZACJI i czy JA też mogę zaistnieć w piątym wymiarze?

Medytacje i praktyka SIEDEM PROMIENI i POMOC MISTRZÓW WNIEBOWSTĄPIONYCH którą możesz po zajęciach sam/a w domu kontynuować  BY ZAISTNIEĆ W PIĄTYM WYMIARZE.

JAK będzie wyglądało życie na planecie i kto na niej pozostanie po ROKU 2012?

Informacje dla zainteresowanych przejściem procesu na – nie jedzenie.

Zajęcia piątek  20 Lipca od godz. 18 – 21

Sobota od godz. 9 – do godz.20/21 w tym przerwa obiadowa

Niedziela od godz. 9 – do godz. 16/17.

Zapisy This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. tel.  607 799 858

Ilość miejsc ograniczona, ze względów noclegowych.

Koszt 250 zł + 2 noclegi 50 zł + jeden posiłek dziennie to 2x zupa 20 zł=razem 370zł.

Serdecznie zapraszam Vasanta

 

 

 

Witaj

Czy zadałeś sobie kiedyś pytanie

Czy ,,można żyć nie jedząc”?

Jedyna świecie książka ,,Można żyć nie jedząc” mówiąca krok po kroku jak przejść transmutację by móc żyć bez materialnego jedzenia.

Warsztaty prowadzi autorka książki Vasanta Ejma.

Zajęcia mają na celu uwolnienie z największej choroby na ziemi , którą jest -STRACH- panujący w życiu ludzi. To strach nie pozwala Ci na odkrycie swojej mocy. Możesz otworzyć się na nową wiedzę i zweryfikować swoje przekonania. Poznać nowe i otworzyć się na doświadczenia i zaistnieć w niepojmowalnym do tej pory. Twoje przekonania tworzą twoje myśli. Te myśli kreują wydarzania, i o nie, doświadczasz istnienia, które nazywasz życiem. Aby przekraczać wpojone ci przekonania potrzebna jest Odwaga. Odwaga pozwala na poznanie tego co wydawało się ,,nie możliwe”. Odwaga daje ci szansę na doświadczenie ,,niemożliwego”.

To strach zatrzymuje cię w miejscu nawet niszczy twoje życie. Żyjąc w strachu ,,śpisz” tz. masz umyśl zniewolony, zamknięty w ,,zaczarowanym” programie(wirus) i widzisz życie poprzez narzucony ci z ,,góry” sposób pojmowania wydarzeń i postępowania według tych wzorców, schematów.   

Tylko brak kosmicznej wiedzy o tym, kim jesteś i po co jesteś na ziemi,  powoduje to, jakie życie jest twoim udziałem. Zmieniając wzorce myślenia – zmieniasz swoje życie. Zaczynasz się budzić z niewoli umysłu.

Poznasz metody jakimi możesz zmienić ,,programy" swojego uzależnionego umysłu  i wyzwolić się z matni strachu na poziomie świadomym i podświadomym.

Kiedy uwolnisz strach i weźmiesz odpowiedzialność za własne życie poprzez wzięcie odpowiedzialności za własne myśli, zrozumiesz, że tylko ty decydujesz o tym, jakie jest twoje życie. Kiedy wyjdziesz poza wzorce i kody przeszłości otworzy się Twoja piękna przyszłość do życia w dobrostanie a może i nie jedzeniu.

www.VasantaEjma.pl

Na zajęciach odpowiesz sobie na pytania i nauczysz się:

 


  jak uwierzyć w siebie i zacząć- szczęśliwe życie.


  Jeść czy nie jeść? A jeśli nie jeść, to jak się do tego przygotować?


 Nie jedzenie to Koszmar? czy oświecenie?


  Czy nie jedzenie to wyższy poziom rozwoju duchowego czy iluzja?


  Czy nie jedząc kocha się inaczej?  


   Czy przez nie jedzenie dojdziesz do bogactwa?


  Jak budować życie w oparciu o wibrację miłości.

 

Zapraszam ku nowemu by poznając siebie i swoje nowe możliwości. Razem zmieniając naszą świadomość zmienimy świat biedy w bogactwo, świat lęku w miłość. Tworząc swój szczęśliwy świat dokładasz swoją cegiełkę do budowania NOWEGO, DOBREGO – życia,Twojego życia na ziemi.


Zrób jeden krok, aby odmienić swoje życie.

Teraz jest dobry czas na naukę nowych umiejętności.

 

 

To wyjątkowe wydarzenie, w którym i Ty możesz uczestniczyć.

Po raz pierwszy prowadzone w Polsce zajęcia przez osobę,

 która przeszła transmutację.

 

 

To wyjątkowy i nie powtarzalny kurs.

1-3 lipca w Poznaniu

 

Zapisz Się

A otrzymasz Program przygotowania SIĘ do zajęć –

Oraz numer konta na wpłatę zaliczki

 

po wpłaceniu - zaliczki 250zł - wyślemy Ci

program do przygotowania się na zajęcia.

 

Koszt zajęć 550 zł

 

BONUS

pierwszych dziesięć osób otrzyma książkę

„Można żyć nie jedząc” z autografem autorki

 

www.VasantaEjma.pl


 

 

O prowadzącej:  www.VasantaEjma.pl

 

 Vasanta Ejma jest polską breatharianką, która po transmutacji może żyć nie jedząc, jest cenionym wykładowcą, niosącym światło miłości na Ziemi, charyzmatyczną kobietą przejawiającą swoim życiem, że nie możliwe staje sie możliwe. Jest trenerem i doradcą rozwoju osobistego, Jest pisarką autorką wydanych książek ,,Można żyć nie jedząc" ,,Doświadczanie życia bez jedzenia", ,,Obudź się bogini światła" ,,Bliźniaczy płomień" (Wyd.Dom Wydawniczy Horus Poznań, oraz oczekujących wydania ,,Odnalazłam Boga”, ,,Jak godnie odejść z ziemi”, ,,Boski raj na ziemi”, ,,Drzewo istnienia”, ,,Sensacyjne Oszustwo”.

Vasanta odkrywała siebie, jako istotę światła, awatara, uczestnicząc na warsztatach podróżując po świecie, Indie, Egipt, Grecja, Bali, Nowa -Zelandia, Meksyk, Peru, pobierając nauki u mistrzów oświeconych. Przez ostatnie dziesięć lat skończyła dziesiątki kursów, dzięki którym odnalazła - kim jest i dokąd zdąża, jako istota kosmicznego istnienia, żyjąc na ziemi. Vasanta posiada niezwykłą umiejętność do budzenia  naszych uśpionych potencjałów mocy , miłości i wiary we własne możliwości, zaszczepiania uczestnikom swoich treningów entuzjazmu, i chęci do efektywnego działania. Znana z promieniującej radości i siarczystego humoru, pogody ducha i wewnętrznej siły. Inspiruje do szukania miłości i spełnienia w życiu. Realizowania swojego potencjału, budowania dobrych stosunków międzyludzkich oraz lepszej przyszłości dla następnych pokoleń.

Jej anioł posiada dar błogosławienia i dar uzdrawiania. Spotkanie z Vasantą odmieni twoje życie. Jest dumną matką swoich wspaniałych dwojga dorosłych dzieci i mądrych, pięknych wnuków i wnusi.

O prowadzącej:

więcej na stronie - www.VasantaEjma.pl

w kategorii – O mnie.

 

 

Jak odkryć WŁASNĄ WARTOŚĆ (samouznanie)

To przypomnienie sobie siebie, jako istoty światła i swojego boskiego pochodzenia. Twoje myśli o sobie są indywidualną oceną, życiem fałszywym lub prawdziwym, które wynika z braku kosmicznej wiedzy -kim jesteś?

Jest to twój wybór życia w świecie lęku, bezsilności i biedy - albo życie w świcie miłości dobrobytu i świecie bez materialnego jedzenia. Oba światy są w twoim zasięgu, w którym świecie żyjesz zależy od twoich myśli. Swoimi myślami decydujesz o  tym, co czujesz i jak korzystasz ze swoich boskich praw na ziemi. Jak myślisz na temat swojego prawa do istnienia na świecie i przejawiania swego piękna i kosmicznej mądrości - tak kształtujesz własne życie na tej pięknej mateczce Ziemi. Rozwijanie poczucia własnej wartości polega między innymi na uczeniu się sposobów dokładniejszego oceniania swoich możliwości. Budzisz w sobie twoją kosmiczna pamięć i moc do zmian swego SZCZĘŚLIWEGO ŻYCIA na ZIEMI, do pozytywniejszego odczuwania samego siebie.

Podstawową definicją poczucia własnej wartości jest wiara prawo do szczęśliwego życia na ziemi i zastosowanie metod korzystania z własnego boskiego umysłu. Nauczenie się właściwego myślenia, nauczenie się, dokonywania własnych wyborów, podejmowania właściwych decyzji oraz radzenia sobie ze zmianami.

Nasz świat gwałtownie się zmienia i często nie rozumiemy tej zmieniającej się rzeczywistości ekonomicznej i społecznej w naszym kraju i świecie. Nie rozumiemy siebie, jako istoty wszechświata. Brak kosmicznej wiedzy o tym, kim jestem- POWODUJE brak wiary w siebie, można by  powiedzieć, że jest jedynym problemem, jaki mają ludzie.

Osoby, które okryły już, kim są i dlaczego ponownie żyją na ziemi przejawiają w swym życiu wysokie poczucie własnej wartości posiadają niezwykłe umiejętności, realizują własne marzenia, mają wiarę we własne możliwości i żyją w miłości i wdzięczność za istnienie na Ziemi, za łaskę posiadania ciała. Ten czas jest wyjątkowy w twoich kosmicznych życiach i w obecnym życiu na Ziemi. Co zrobisz dla siebie i pokoleń, które zamieszkają nową Ziemię zależy od tego jak ty będziesz żył/a już dziś.

Spotkajmy się abyś uwierzyła/ł we własne możliwości -abyś zaczęła/ł cenić swoją wartość, i była/ł gotowa/y dostrzec i docenić wartość innych. Uwierzysz w siebie i stworzysz dla siebie nowe życie tu na Ziemi.

 

Vasanta Prowadzi seminaria z zakresu :

- Bliźniacze płomienie (harmonijne związki miłości),

-Trauma narodzin (wewnętrzne dziecko, wybór rodziców i życia na Ziemi),

- Uzdrawianie związku z rodzicami (odzyskiwanie mocy przodków),

- Spotkania z aniołami i przewodnikami duchowymi,

- Prosperująca świadomość (jak żyć godnie i dostatnio)

-Kosmiczne przesłania (poszerzające świadomość duchową),

- Nie jedzenie, czyli - Odżywianie światłem,

-2012 rok i co dalej? Czy to koniec świata? Wszechistnienie.

- Fenf-shui jak zrobić zmiany w domu i biznesie.

 

Fragment książki ,,Można żyć nie jedząc” Vasanta Ejma.

www.VasantaEjma.pl

 

Wstaję z łóżka i mam wrażenie, że zmieniło mi się ciało, jest inne, dotykam je i stwierdzam ze zdumieniem, że nie ma na mnie ani odrobiny sadła, cały tłuszcz z n i k n ą ł.

Dotykam powoli to, co jest teraz moim ciałem i nie mogę wyjść ze zdumienia, nie umiem tego pojąć ... Jak to się stało? Przecież jak zasypiałam byłam gruba, a teraz wystają mi kości wstaję i idę do łazienki.

Idąc do łazienki staję na wagę, i nie mogę uwierzyć, miałam 67kg - a mam 53,5.... Z n i k n ę ł o mi 13,5kg ...... Stoję i patrzę w ogromne lustro na ścianie, widzę w nim szczupłą piękną kobietę, oglądam się za siebie, czy to moje ciało czy może ktoś stoi za mną - czyje to odbicie w lustrze?

Mam swoją świadomość, ale ,,nowe ciało’’. Jestem tak zszokowana tym, co się wydarzyło i nic z tego nie p o j m u j ę. Wracam do pokoju i siadam przed lustrem zadziwiona patrzę na kogoś, na ,,moje-czyjeś” odbicie w lustrze. Patrzą na mnie moje oczy, w których widać wszechświat, przepiękne mądre, bezgranicznie spokojne. Twarz młoda i piękna, promieniująca miłością, jak słońce na niebie, nigdy nie widziałam swojej tak pięknej twarzy, młodszej o 20 lat. Siedzę przed lustrem i patrzę na kogoś, kto ,,się narodził”. Nie wiem, kto to patrzy ,,nowa dusza” ? Wyższa Jaźń? Jest tak wyjątkowe doznanie, że nawet nie staram się go interpretować. Patrzę w te oczy i mam uczucie, iż świecą jak boskie diamenty ... Moje małe ja doznało zjednoczenia z Wyższą Jaźnią. Moje wszechogarniające istnienie jest tak niebiańsko boskie i nie do pojęcia.

Narodziło się nam ,,ciało Chrystusa” na ziemi.

Nie mam potrzeby snu, jestem w tak odmiennym stanie świadomości, że staram się istnieć w tu i teraz, aby nie uronić tego, co się dzieje, jestem wewnątrz istnienia. Nawet pragnienie picia nie jest tak intensywne.

J E S T E M - jestem ciszą, oddechem, nie czuję oddychania, jestem istnieniem ... Nie znajduję ani jednego słowa, które umiałoby oddać ten stan trwania - J E S T E M. Ciało wibruje intensywnie, każda komórka drży mocą, jest mi tak gorąco. Leżę naga bez przykrycia przy otwartym oknie, choć na dworze jest zimno i pada deszcz. Istnieję w nie istnieniu.

Trwam w anandzie ... jestem i nie ma mnie ... nie wiem czy jestem na ziemi, czy ziemia stała się niebem - nie wiem czy jestem jeszcze ciałem czy ciało jest tylko wibrującym oddechem miłości wszechświata - nigdy nie doświadczałam takiego stanu szczęścia ... takiego uniesienia ... nie ma słowa w słowniku, który byłby odpowiednikiem takiego niebiańskiego stanu świadomości. Świadoma istota, mająca kontakt ze Stwórcą, duchowy człowiek. Stan istnienia w miłości, bez myślenia o miłości. Stałam się ... miłością i zasnęłam ... w takim boskim błogostanie.

Gdzieś o 2400... a obudziłam się nieprawdopodobnie szczęśliwa i wypoczęta o godz. 300 rano ... a więc spałam aż 2,5 godziny. Jestem w radości istnienia ... Bycie jednością, poznanie początku, połączone z końcem. Istnienie ... istnieć ...

www.VasantaEjma.pl.

 

To wyjątkowe wydarzenie,

w którym i Ty możesz uczestniczyć.

Po raz pierwszy prowadzone w Polsce zajęcia

przez osobę, która przeszła transmutację.

 

 

1-3 lipca w Poznaniu

 

Zapisz Się

A otrzymasz Program przygotowania SIĘ do zajęć –

Oraz numer konta na wpłatę zaliczki.

 

po wpłaceniu -zaliczki 250zł - wyślemy Ci

program do przygotowania się na zajęcia.

 

Koszt zajęć 550 zł

 

 

BONUS

pierwszych dziesięć osób otrzyma książkę

,,Można żyć nie jedząc” z autografem

autorki-Vasanta Ejma.

www.VasantaEjma.pl

 

 

Zapraszam, jesteś tu oczekiwany/a.